דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​​​​​​​​

באור הזרקור

 

בתאריכים 10-9ביולי 2018 התקיים המפגש הבין-לאומי השנתי ב"הוראת העברית כשפה נוספת" מיסודו של הפורום הבין-לאומי המתוקשב למורים לעברית, הפועל במכון מופ"ת.

הייתה זאת חגיגה אמיתית של קהילה מגובשת. קרוב ל-150 משתתפים בכל יום נעו ממחקר לפרקטיקה וההיפך, החליפו מידע, התנסו בכלים, הציגו מודלים וחלקו בעיות וקשיים. קהילה מקצועית לתפארת הקניית העברית. מפגש מיוחד ברמתו התוכנית והארגונית.​בין התאריכים 21-25 במאי, קיימנו סמינר בספרדית בנושא "מידות חשובות לבניית מומחיות בהכשרת מורים"​, תוך כדי דגש על מרכיבי תפקיד המורה הפדגוגי. 

השתתפו - חמישה אנשי סגל בכיר (כולל סגן דיקן) מהמכון הגבוה להכשרת מורים סלומה אוריניה​, הרפובליקה הדומיניקנית.​


במסגרת סמינרי ההוראה והמנהיגות החינוכית למורים ולמנהיגי קהילות יהודיות מדרום אמריקה התקיים זו הפעם הראשונה סמינר המשך. משתתפיו, כולם בוגרי סמינרים קודמים, ביקשו להעמיק את למידתם אצלנו בדגש על חדשנות בחינוך ובהכשרת מורים.

השילוב עם חגיגות ה-70 לעצמאות ישראל הניב סמינר שעיקרו "חלוציות, יזמות וחדשנות חינוכית בשנת ה-70 למדינת ישראל".​

המשובים של המשתתפים העידו כי מטרת הסמינר הושגה במלואה, וכבר עלתה הבקשה לסמינר נוסף. עד אז, מכון מופ"ת ימשיך ללוות את המשתתפים (באופן מקוון) בהטמעת המודלים והסוגיות שלמדו במסגרות החינוך שהם עובדים בהן.


בקרוב...

 אקדמיה מקוונת​​​

נפתחה ההרשמה לסמסטר הבא (אוקטובר 2018) באקדמיה המקוונת של מכון מופ"ת. ניתן להירשם לאחת מתכניות ההתמחות או לקורסים בודדים.  לפרטים נוספים - לחצו כאן.