דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
​​​TECIselend-title.jpg
היום הבינלאומי במרכז TEC 12/04/16  


האי של TEC

באמצעות שימוש בטכנולוגיית OPEN SIM פיתחנו אי וירטואלי משלנו, המוקדש לסובלנות ולהבנה דתית. באי ה-TEC יש בתי תפילה של מוסלמים, של יהודים, של נוצרים ושל דרוזים; למעשה, כאן נבנה מקום התפילה הראשון באינטרנט שמיועד לדרוזים.

באי שפע פעילויות הקשורות לדתות ולמנהגים, כך שהתלמידים יכולים לשחק יחד במשחקים ולקיים דיונים רבי משמעות.

במהלך היום הבינלאומי, יתקיים באי ה-TEC "חג החגים", שבמסגרתו ניתן יהיה לקחת חלק בפעילויות הקשורות לחגים הקרובים של ארבע דתות אלה.

הנושא של היום הבינלאומי הוא "מספרים סיפורים". המשתתפים יוכלו לשבת סביב המדורה ולהקשיב לסיפורים בשלוש שפות, ואף לספר סיפורים משלהם. ניתן יהיה להזמין מזון וירטואלי במסעדה או לקנות בשוק האינטראקטיבי בשלוש שפות וכך ללמוד מילים בסיסיות בעברית, בערבית או באנגלית. בנוסף לכך ניתן לצפות בתערוכה של עבודות תלמידים אשר משתתפים בפרויקט הארצי של TEC4Schools.

ירושלים: הנושא המרכזי של משרד החינוך השנה הוא ירושלים. באי ה- TEC יוכלו המשתתפים לבקר בירושלים ולהשתתף בפעילויות שיתופיות להעמקת הידע ולחיזוק הקשר עם ירושלים.


השנה פיתחנו שני איים חדשים במסגרת תכנית TEC:

באי  WELCOME TEC הילדים עוברים מסלול של 12 תחנות שבהן הם לומדים איך לעבור ממקום למקום ואיך להתמצא באי.

אי חדש שפותח הוא ה- TEC TOWN אשר מיועד לתלמידים שזו היא שנתם השנייה בתכנית. באזור זה הילדים, יהודים וערבים ביחד, בונים ומעצבים את הבית של הקבוצה שלהם.

במהלך היום הבין-לאומי יתקיימו סיורים בחלקים השונים של האי הווירטואלי, כך שאם תרצו להשתתף בסיור, אנא עיינו בלוח הזמנים.

נוסף על כך, אם אתם מעוניינים לחוות את האי שלנו, השתמשו בטופס ההרשמה ובצעו את ההוראות להורדה, להתקנה ולהתאמה אישית. באפשרותכם גם להיכנס לתמיכה טכנית של האי של -TEC- בתפריט העליון.

http://www.tecisland.co.il

tec-island.png  

TECCenterTechnology2.png 

Tec island

TECCenterTechnology3.png 

TEC Town

TECCenterTechnology4.png 

Welcome TEC